Iveta 

Martina můžu vřele doporučit. Nejen, že mi Martin ladí jako člověk. Je moc milý, usměvavý, ochotný a srdečný. Ale zároveň je to opravdový profesionál. Fotil nám svatbu a před samotným focením se s námi sešel, abychom si domluvili společně detaily a byli jsme všichni spokojení. Na svatbě jsme o Martinovi skoro nevědeli. Je to tichý porozovatel, který dokáže zachytit momenty tak, jak jsou. Líbí se mi, že celá fotoreportáž z našeho dne není o strojených fotkách, kde všichni jen pózují, ale máme hromadu krásných momentek, kde zachytil to jak jsme šťastní a jak jsme si den užili. Celá atmosféra nám zůstane na krásných fotkách. Moc děkuji ještě jednou ♥️Když dělá někdo svoji práci srdcem, je to to nejlepší😊

Pavlína 

Martina jsme si vybrali na focení našeho svatebního obřadu i následné oslavy a byla to dobrá volba. Je všude a zároveň docela nenápadný.
Pokud chcete mít fotky, které vám i po letech věrně připomenou celkovou atmosféru, určitě ho oslovte a nechte ho dělat svou práci, jak nejlépe umí. Všechny momentky, jenž jsme obdrželi, zachycují příběh těch, kteří v náš den byli s námi a užívali si ho po svém. Z tohoto důvodu na mě fotky působí rozhodně lépe, než kdyby se aktéři chytili za ramena nebo kolem pasu a “chtěli vyfotit.” Je zodpovědný, dodržuje smluvené termíny a pokud se ocitne v časové tísni při samotné úpravě fotek, nenechá vás zjišťovat důvod prodlení, ale sám se předem ozve, což je přístup, který velice oceňuji.

Soňa

Martina rozhodně doporučuju! Byla s ním skvělá domluva, na čem jsme se dohodli, to platilo, ve všem nám vyšel vstříc, fotky jsou úžasné… A to to přitom s námi neměl vůbec jednoduché, protože nám celý den pršelo.

Napište mi

Zavolejte mi

775 023 306

Dáme kafe?

Někde v Brně

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon