top of page
MM5_3561-1.jpg

Iveta

Martina můžu vřele doporučit. Nejen, že mi Martin ladí jako člověk. Je moc milý, usměvavý, ochotný a srdečný. Ale zároveň je to opravdový profesionál. Fotil nám svatbu a před samotným focením se s námi sešel, abychom si domluvili společně detaily a byli jsme všichni spokojení. Na svatbě jsme o Martinovi skoro nevědeli. Je to tichý porozovatel, který dokáže zachytit momenty tak, jak jsou. Líbí se mi, že celá fotoreportáž z našeho dne není o strojených fotkách, kde všichni jen pózují, ale máme hromadu krásných momentek, kde zachytil to jak jsme šťastní a jak jsme si den užili. Celá atmosféra nám zůstane na krásných fotkách. Moc děkuji ještě jednou ♥️Když dělá někdo svoji práci srdcem, je to to nejlepší😊

MM5_2307.jpg

Pavlína

Martina jsme si vybrali na focení našeho svatebního obřadu i následné oslavy a byla to dobrá volba. Je všude a zároveň docela nenápadný.Pokud chcete mít fotky, které vám i po letech věrně připomenou celkovou atmosféru, určitě ho oslovte a nechte ho dělat svou práci, jak nejlépe umí. Všechny momentky, jenž jsme obdrželi, zachycují příběh těch, kteří v náš den byli s námi a užívali si ho po svém. Z tohoto důvodu na mě fotky působí rozhodně lépe, než kdyby se aktéři chytili za ramena nebo kolem pasu a “chtěli vyfotit.” Je zodpovědný, dodržuje smluvené termíny.

MM5_6519-1.jpg

Martin je moc šikovný, milý a optimisticky naladěný člověk.

Dokázal pracovat v rozmanitých podmínkách přímo u nás doma a měl výborné nápady, jak zakomponovat i zdánlivě obyčejné věci, aby to na fotkách vypadalo přirozeně a krásně.

Neposedné dítě nebo muž, co se nerad fotí - ani to nebyl problém. Získal si náklonnost u všech.

Z výsledku jsme byli nadšení. A i okolí nám fotky chválí.

Moc děkujeme za spolupráci, určitě nebyla poslední.

A ostatním rozhodně doporučuji, se s Martinem domluvit. Umí z vás dostat i to, co netušíte, že ve vás je.

Petra

DSC_5441.jpg

Soňa

Martina rozhodně doporučuju! Byla s ním skvělá domluva, na čem jsme se dohodli, to platilo, ve všem nám vyšel vstříc, fotky jsou úžasné... A to to přitom s námi neměl vůbec jednoduché, protože nám celý den pršelo.

DSC_0670-Edit.jpg

Tereza

Focení s Martinem bylo perfektní, já typický nefotič nic moc vypadající na fotkách si myslím, že fotky dopadly luxusně. Martin je precizní, dochvilný a ještě před termínem odevzdal lehce upravené fotky. Opravdu mohu focení s ním doporučit.

MM5_7355.jpg

Martina můžeme jedině doporučit. Fotil nám svatbu a máme z ní nádherné fotky. Zhruba týden před svatbou jsme se s Martinem sešli a vše domluvili. Perfektní spolupráce, Martin je navíc velmi milý a neustále dobře naladěný člověk. Focení s ním bylo nápadité, zábavné a velmi příjemné. 

David

MM5_1357.jpg

Natálie

Martina můžu rozhodně doporučit! Měli jsme úžasné focení, které se neslo v příjemném, uvolněném duchu s profesionálním přístupem. S fotkami jsme velice spokojeni a určitě se budu moc těšit na další spolupráci!

DSC_3567.jpg

Vojta

S Martinem byla radost spolupracovat, všechno skvěle nachystané, bezproblémová domluva, precizní zpracování fotografií s doladěnými detaily. Mohu jedině doporučit a těším se na další spolupráci!

311823690_8786000854759149_1063255455759538580_n.jpg

Na fotografování je nejdůležitější důkladnost, spolehlivost a chuť k focení... málokterý fotograf mně padne do oka a upřimně jsem netušil jak kvalitní fotky budou, ale výsledek mě velice překvapil. Za mě 5 hvězdiček, skvělá práce! 

Zdeněk

MM5_9025.jpg

Roman

Pokud hledáte nejen rodinného fotografa, tak to Martin bezesporu splní! Skvělá domluva, profesionální a přesto velmi přátelský přístup. Byl to krásně strávený čas s rodinou v hledáčku fotografa. Děkujeme za skvělé fotky.

MM5_2213.jpg

Milý pan fotograf s dobrými nápady, který umí jednat s dětmi. Atmosféra na focení byla velmi uvolněná a přátelská. Focení s příjemnou procházkou jsme si užili celá rodina

DSC_4121.jpg

My jsme si pro Martina přichystali docela výzvu, protože jsme ho požádali o focení fotek na můj web. Takže úplně jiný styl focení. Z několikahodinového focení, kdy měl s námi Martin svatou trpělivost a vzal si s sebou i pomocnici svou ženu, vznikly díky těm dvěma moc krásné fotky. Martin nás neodmítl a přijal výzvu a výsledek je super. Děkuji!

Dominika

Liana

0366-MM5_3243.jpg

Klára

Martin je moc šikovný fotograf, ale nejen to, ale úžasný člověk s kterým se ještě u toho focení zasmějete. Jde vidět, že Martin focení nebere jen jako práci, ale hlavně jí dělá celým svým srdcem a taky díky tomu ty fotky jsou tak krásné. Děkujeme.

bottom of page