top of page
MM5_6519-1.jpg

Petra 

Martin je moc šikovný, milý a optimisticky naladěný člověk. Dokázal pracovat v rozmanitých podmínkách přímo u nás doma a měl výborné nápady, jak zakomponovat i zdánlivě obyčejné věci, aby to na fotkách vypadalo přirozeně a krásně. Neposedné dítě nebo muž, co se nerad fotí - ani to nebyl problém. Získal si náklonnost u všech.Z výsledku jsme byli nadšení. A i okolí nám fotky chválí. Moc děkujeme za spolupráci, určitě nebyla poslední. A ostatním rozhodně doporučuji, se s Martinem domluvit. Umí z vás dostat i to, co netušíte, že ve vás je.

0366-MM5_3243.jpg

Martin je moc šikovný fotograf, ale nejen to, ale úžasný člověk s kterým se ještě u toho focení zasmějete. Jde vidět, že Martin focení nebere jen jako práci, ale hlavně jí dělá celým svým srdcem a taky díky tomu ty fotky jsou tak krásné. Děkujeme.

Klára 

Ver.jpg

Verča

Martin je úžasný člověk a skvělý fotograf. Dokáže vytvořit takové fotky, že vy si jen řeknete wau to nemůžu být já. Ukáže na každé své fotce jak jsme všichni dokonalý a úžasní. Má tak skvělé nápady a řekne vám, co a jak máte dělat. Až tak, že máte pocit jako kdyby jste nebyli vůbec focení a díky tomu budete sami sebou.

I ti, co se bojí focení nebo se stydí s Martinem je to hračka a vy budete mít dokonalé fotky se kterými se můžete jen chlubit či je mít na památku.

MM5_2307.jpg

Pája

Martina jsme si vybrali na focení našeho svatebního obřadu i následné oslavy a byla to dobrá volba. Je všude a zároveň docela nenápadný.Pokud chcete mít fotky, které vám i po letech věrně připomenou celkovou atmosféru, určitě ho oslovte a nechte ho dělat svou práci, jak nejlépe umí. Všechny momentky, jenž jsme obdrželi, zachycují příběh těch, kteří v náš den byli s námi a užívali si ho po svém. Z tohoto důvodu na mě fotky působí rozhodně lépe, než kdyby se aktéři chytili za ramena nebo kolem pasu a “chtěli vyfotit.” Je zodpovědný, dodržuje smluvené termíny.

bár.jpg

Martin má úžasný drive. Za 35 minut nás zvládnul protáhnout vánočním Brnem, všemi trhy a nafotit spoustu fotek.

Navodí atmosféru takovou, že s větou ,,tak támhle dáme poslední, a končíme", budete zaskočeni, že už je konec.

Bára

MM5_9025.jpg

Pokud hledáte nejen rodinného fotografa, tak to Martin bezesporu splní! Skvělá domluva, profesionální a přesto velmi přátelský přístup. Byl to krásně strávený čas s rodinou v hledáčku fotografa. Děkujeme za skvělé fotky.

Roman

MM5_3561.jpg

Iveta

Martina můžu vřele doporučit. Nejen, že mi Martin ladí jako člověk. Je moc milý, usměvavý, ochotný a srdečný. Ale zároveň je to opravdový profesionál. Fotil nám svatbu a před samotným focením se s námi sešel, abychom si domluvili společně detaily a byli jsme všichni spokojení. Na svatbě jsme o Martinovi skoro nevědeli. Je to tichý porozovatel, který dokáže zachytit momenty tak, jak jsou. Líbí se mi, že celá fotoreportáž z našeho dne není o strojených fotkách, kde všichni jen pózují, ale máme hromadu krásných momentek, kde zachytil to jak jsme šťastní a jak jsme si den užili. Celá atmosféra nám zůstane na krásných fotkách. Moc děkuji ještě jednou ♥️. Když dělá někdo svoji práci srdcem, je to to nejlepší😊

MM5_1357.jpg

Martina můžu rozhodně doporučit! Měli jsme úžasné focení, které se neslo v příjemném, uvolněném duchu s profesionálním přístupem. S fotkami jsme velice spokojeni a určitě se budu moc těšit na další spolupráci!

Natálie

MM5_7355.jpg

Martina můžeme jedině doporučit. Fotil nám svatbu a máme z ní nádherné fotky. Zhruba týden před svatbou jsme se s Martinem sešli a vše domluvili. Perfektní spolupráce, Martin je navíc velmi milý a neustále dobře naladěný člověk. Focení s ním bylo nápadité, zábavné a velmi příjemné. 

David

MM5_0968.jpg

Liana

Toto focení pro mě bylo úplně nové. Dozvěděla jsem se o něm jen asi tři dny před, jako překvapení. Šlo o párové focení, lehce erotické . Vůbec jsem se na to necítila, ale zároveň jsem byla zvědavá, tak jsem se přesvědčila, že do toho tedy s mým mužem půjdeme. Naštěstí Martina znám už dlouho, jinak bych asi odvahu nenašla.

Martin je skvělý fotograf, nenucený, vtipný, přesně nás instruoval a tak se moje napjatost rozplynula velmi rychle. Focení jsme si fakt moc užili a už se moc těšíme na zbytek fotek. Díky Martine!

DSC_5441.jpg

Martina rozhodně doporučuju! Byla s ním skvělá domluva, na čem jsme se dohodli, to platilo, ve všem nám vyšel vstříc, fotky jsou úžasné... A to to přitom s námi neměl vůbec jednoduché, protože nám celý den pršelo.

Soňa

DSC_3567.jpg

S Martinem byla radost spolupracovat, všechno skvěle nachystané, bezproblémová domluva, precizní zpracování fotografií s doladěnými detaily. Mohu jedině doporučit a těším se na další spolupráci!

Vojta

DSC_0670-Edit.jpg

Focení s Martinem bylo perfektní, já typický nefotič nic moc vypadající na fotkách si myslím, že fotky dopadly luxusně. Martin je precizní, dochvilný a ještě před termínem odevzdal lehce upravené fotky. Opravdu mohu focení s ním doporučit.

Tereza

MM5_2213.jpg

Milý pan fotograf s dobrými nápady, který umí jednat s dětmi. Atmosféra na focení byla velmi uvolněná a přátelská. Focení s příjemnou procházkou jsme si užili celá rodina

Dominika

311823690_8786000854759149_1063255455759538580_n.jpg

Na fotografování je nejdůležitější důkladnost, spolehlivost a chuť k focení... málokterý fotograf mně padne do oka a upřimně jsem netušil jak kvalitní fotky budou, ale výsledek mě velice překvapil. Za mě 5 hvězdiček, skvělá práce! 

Zdeněk

MM5_0323.jpg

Jožko

Posledné fotenie u Martina bolo rande u krbu. Bolo to prekvapenie pre manželku a sme obaja radi, že sme sa na také "rande" dali. Na začiatku som bol nervózny (dokonca viac než žena ), ale Martin nás previedol fotením príbehu tak, že sme ani nevedeli ako ten čas zbehol. Mal pripravených plno nápadov takže sme nemuseli samy vymýšľať v akých pozíciách bude čo dobre vyzerať. Teším sa na výsledok !

MM5_8115.jpg

S Martinem to byla velká legrace, za tak krátký čas spousta krásných fotek. Doporučujeme navštívit a nechat si pár fotek udělat, je to skvělá vzpomínka. Ještě jednou moc moc děkujeme, bylo to moc fajn

Eliška

MM1_7684.jpg

Petr

Focení s Martinem probíhalo v pohodové atmosféře. Je vidět, že Martin má s focením dětí zkušenosti, hned se s kluky skamarádil a ti pak byli celou dobu dobře naladění a dobře spolupracovali. Pro focení jsme vytipovali několik činností, které společně rádi děláme. Martin si vždy doladil osvětlení a trochu zkorigoval jak se "poskládat", aby kompozice dobře působila. Celkově šlo vlastně o pohodovou návštěvu, při které jen tak mimochodem vznikla hromada rodinných fotek. Díky Martine!

MM2_4309.jpg

Martin Mžíček je skvělý fotograf! Jeho práce byla plná krásných barev, jeho schopnost zachytit okamžiky byla úžasná. Focení s ním šlo velmi hladce, do focení vtáhl okamžitě i moji dvouletou dceru. Byl velmi profesionální a příjemný. Doporučil bych ho každému, kdo hledá talentovaného fotografa se skvělým uměleckým okem.

Kuba

MM2_4848.jpg

Mariia

Martin Mžíček má velky talent na zachycení krásy lidi, míst a přírody. Jeho práce je velmi autentická a ukazuje, jak dokáže fotografií předat emoce a náladu. Jeho styl je velmi osobitý a jistě se bude líbit každému, kdo má rád estetiku a originalitu😊. Potkali jsme se s ním náhodně a nabídl nám s přítelem udělat fotky zdarma, za což mu neskutečně děkujeme, jsou úplně nádherné a jsme naprosto spokojení jak s fotkami tak i s Martinem, který je moc příjemný ve spolupráci a má skvělé nápady na pózovaní🤩.

MM2_9155.jpg

S Martinem jsme fotili portrét a z výsledku jsem moc potěšená. Focení bylo přirozené, pohodová atmosféra a výsledek stojí za to. Nejvíc se mi na fotkách líbí, že jsem to pořád já :)

Marcela

MM2_0585.jpg

Focení s Martinem můžeme jenom doporučit. Vybral skvělou lokalitu, během focení byla přátelská atmosféra a s výslednými obrázky jsme moc spokojeni. Rádi jeho služeb využijeme znovu 🙂.

Iva

MM2_6140.jpg

Eva

Fotografování s Martinem můžu určitě doporučit všem věkovým kategoriím. Dokázal zaujmout při našem rodinném focení, jak naši babičku, nás i vnoučata. Na naší zahradě i doma, vykouzlil velké množství fotek, na kterých dokázal zachytit emoce a kde vypadáme přirozeně. Vytvořil nám i fotoknihu. Vznikla tak kouzelná vzpomínka, ke které se budeme rádi vracet. Moc Martinovi děkujeme.

0302-MM1_8531.jpg

Katka

Spolehlivý, pečlivý, lidský, s citem pro zachycení důležitých momentů. Taková je naše zkušenost s Martinem, se kterým jsme si hodně sedli i po lidské stránce. Pár drobností jsme vyřešili ihned a s úsměvem. Díky předsvatebnímu focení jsme se i my - antimodelové - ve svatební den cítili v Martinově hledáčku spíše jako před kamarádem, než před někým cizím. A výsledek stál za to!

0011-MM2_3004.jpg

Focení s Martinem bylo milé, příjemné a pohodové. Prostě procházka podzimním parkem s užasnýma barvama. Martin měl spoustou dobrých nápadů, kde vznikly krásné fotky. Domluva místa byla rychlá, vstřícná. Neměl problém jít na místo se podívat, aby byli fotky dle mých představ :-). Martina můžu jen doporučit :-).

Martina

0010-MM2_4575.jpg

U Martina jsme si objednali rodinné focení pro babičku k Vánocům a z výsledku jsme moc nadšeni! Martin je velký profesionál, který z jedné “obyčejné” procházky vytvoří spoustu skvělých fotek, kterými teď můžeme obdaroval celou rodinu. Můžeme jen doporučit.

Pavlína

48402889_2078881795497738_6280720432890904576_n.jpg

Matěj

Naprosto úžasné. Profesionální přístup na profesionální úrovni. Budeme často využívat a můžeme jen doporučit. Děkujeme

ll.jpg

Petra

Pana Mžíčka jsme požádali o rodinné fotografie. Vzhledem k tomu, že je maminka méně pohyblivá, přijel za mámi na požádání až domů. Nic nebyl problém, na všem se dalo dohodnout, odpověděl vždy obratem. Těšíme se z překrásných fotek, které byly dodané velice rychle a snadno se dají vytisknout formou fotoknihy, kalendáře, leporela a pod. Jsem nadšená! Všichni v rodině taktéž a celou akci hodnotíme velice kladně, pan fotograf je skvělej :-) Už plánujeme další akci!

11.jpg

U Martina jsme byli na rodinném focení a vše dopadlo na jedničku. Oceňuji skvělou spolupráci a komunikaci. Fotky se vydařily, jsou krásné a zpracování bylo velmi rychlé. Malá při focení také krásně spolupracovala, byl dostatek prostoru a vše probíhalo v pohodové atmosféře. Doporučuji.

Míša

bottom of page